Přípravky také pro ženy

Pro muže i pro ženy v jakémkoli věku je důležité dosáhnout sexuálního uspokojení. Pokud se vám to nedaří, je jasné, že je někde problém. Řešte ho. Ano, existují pro muže léky na problémy s erekcí. Ale jsou na trhu léky, které pomáhají se sníženou vzrušivostí žen.
Lék Lovegra způsobí uvolnění hladkých svalů. Po jejím užití dojde k sexuálnímu vzrušení. Zvýší se přítok krve do vagíny díky uvolněným hladkým svalům.
skleněné ampulky
Nepoužívejte přípravek, pokud jste alergická na sildenafil, nebo jakoukoli pomocnou látku přípravku, jestli máte závažnou srdeční poruchu nebo poruchu jater, prodělala jste mrtvici, srdeční infarkt, nebo máte nízký tlak.
Při poruchách ledvin nebo jater se o užívání léku poraďte s lékařem.
Kanadští farmaceuti vyvinuli prostředek, který se dá aplikovat formou nosního spreje. Preparát je na bázi testosteronu a aplikuje se asi dvě hodiny před plánovaným pohlavním stykem na nosní sliznici. Přípravek s názvem Tefina zlepší prokrvení pohlavních orgánů a umožní snadněji dosáhnout orgasmu. Nebojte se, lék je klinicky testovaný a nečeká vás ani zvýšený růst ochlupení, ani hrubnutí hlasu či nežádoucí účinky ve formě akné.
Kapky Dragon´s breath se inhalují během styku. Asi za tři až pět minut vám umocní prožitek a následný orgasmus.
Krém Happy Lady má okamžitý nástup. Stačí nanést malé množství na klitoris a jeho okolí a jemně vmasírovat před samotnou souloží.
Prostředek Maca používali už Indiáni z peruánských And. Obsahuje kořen rostliny Lepidium mexii – maca. Má vysoký podíl minerálních látek, především hořčíku a vápníku, fosforu, jodu, železa a vitamínu E. Tabletky aktivují ženské i mužské pohlavní orgány (tedy jsou vhodné pro vašeho partnera) a dochází k sexuálnímu povzbuzení.
gelové kapsle
Do vodní lázně si přidejte pár kapek Hot – Dessous Pflege a sobě a partnerovi v něm vyperte spodní prádlo. Uvidíte, jaký bouřlivý účinek tato látka má.
ArginMax forte pro ženy – zakoupíte v lékárně jako doplněk stravy, který dlouhodobě zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů a zkvalitní váš sexuální prožitek. Zkvalitní tumescenci pochvy, zesílí vzrušení, stimuluje mozkovou, cévní a srdeční činnost. Přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Zvyšuje sexuální touhu a prožitek.
Často se stává, že žena není dostatečně zvlhčená, proto má malou citlivost pohlavních orgánů. Na pomoc přispěchají speciální lubrikační gely a intimní spreje, které obsahují aktivní přírodní látky a zvyšují citlivost vagíny při pohlavním styku. Výrazně napomáhají k dosažení orgasmu. Zajišťují ideální zvlhčení a kluzkost.
Clerex 475 mgje vhodný pro ženy.Obsahuje 10 tobolek, které zvyšují a zintenzivňují sexuální prožitek díky prokrvení pánevních a pohlavních orgánů a tím podporují dosažení orgasmu. Napomáhá stabilizovat hladinu hormonů během menstruačního cyklu nebo klimakteriu a má příznivý vliv na vitalitu a sexuální zdraví žen.