Perfektní dovolená pro seniory

Dovolená a odpočinek není záležitostí pouze lidí v aktivním věku a mladých rodin, ale i ti starší z nás potřebují načerpat síly a na chvíli vypnout. Proč taky ne, celý aktivní život pracovali, někteří stále pracují, a nyní mají nárok na klid.
Osoby nad 55 let mohou využít různé pobyty, které jsou sestaveny speciálně pro tuto věkovou skupiny, tedy pro seniory. Mnoho osob ve vyšším věku trpí různými zdravotními obtížemi a o to více je nutné relaxovat a dopřát si různé procedury, které mají na zdraví blahodárný vliv.

lázně

Senioři také rádi navštěvují nejrůznější místa a památky, možná proto, že mají o trochu více času na poznávání, než když museli každý den pracovat. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným a nespojit cestování a poznávání s návštěvou lázní.

Lázně pro seniory tedy představují skvělou dovolenou, kde si nejen odpočinou, ale udělají i hodně pro své zdraví.

Výborný dárek pro vaše blízké

Třeba právě vy vybíráte pro své rodiče či prarodiče dárek. Nadělte jim pod stromeček či k výročí pobyt v lázních, stoprocentně to ocení. Vyberte některý ze speciálně připravených balíčků v jednom z mnoha lázeňských hotelů po celé republice. Ušetříte nejen čas, ale i peníze, předem připravené pobytové balíčky jsou totiž finančně zvýhodněné.

A co můžete v rámci balíčků například dostat? Je toho opravdu mnoho.
·         Ubytování v hotelu – počet nocí závisí na vybraném balíčku
·         Plnou penzi, polopenzi, snídaně formou švédských stolů, výběr z několika menu k obědu a večeři atd.
·         Speciální koupele
·         Zábaly
·         Léčebné cvičení
·         Plavání v bazénu
·         Možnost využít vířivku
·         Taneční zábavy
·         Využití sauny
·         Různé druhy masáží
·         Mnoho dalšího v závislosti na vybraném pobytu

masáž

Před objednáním si však celou nabídku můžete prohlédnout, včetně informací a fotografií o konkrétním hotelu. K dispozici je i mapka s adresou vybraného místa, cestu tedy naleznete snadno a nemusíte dlouze nic vyhledávat.  Vše je připraveno pro vaše pohodlí a maximální komfort výběru.