Místo, kde se vaří, kuchtí a neustále se zde něco děje


ložnice, obraz, velká postel

Samozřejmě je tím místem kuchyně. Všechny mámy jistě budou vědět a dají nám také za pravdu, že je to jedna z těch důležitějších místností ve vašem domě. Nakrmit se musí občas každý, takže jistě každý také občas využije ledničku nebo nějakou přihrádku, kde najde něco dobrého. Pokud všechno funguje tak, jak má, tak je to dobře a od toho jsme zde právě my, kteří projektujeme vaše návrhy a dále celý tým, který vyrábí a kompletuje kuchyně přímo u vás doma.

Ø  Jelikož celé systémy vyrábíme a pracujeme tak neustále s některými částmi celkového prostoru, tak si můžeme dovolit vyrábět kuchyně přímo na zakázku, tedy vám na míru. Vždy se tak trefíme do vašeho prostoru, ať už jde o atypický tvar nebo jenom základní. Přizpůsobujeme se vašim požadavkům a také vašim přáním.

Chcete něco výjimečného nebo extra?

Můžete mít cokoliv, stačí si zadat návrh, který poskytujeme zdarma. Provádíme také 3D provedení, které je opravdu reálné a propracované do posledních detailů. Nemusíte se bát, zadat nám i nějaké složitější požadavky, všechny se budeme snažit splnit https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/cena-kuchyne/.

A jak se to má s cenou?

1.      Ta samozřejmě obsahuje celkovou naši práci. Od 3D návrhu, který s vámi společně vytvoříme podle vašeho přání a vašich vizí, přes zaměření prostoru u vás doma, včetně individuálního jednání, doporučení spotřebičů, dále pak samozřejmostí bude kuchyňský nábytek dle návrhu, lakovaná dvířka v lesku či jiném provedení, korpus na míru, žádné příplatky za atypické vzory vás nečekají, korpus z lamina, pracovní deska, kování, a v neposlední řadě také doprava a montáž. To všechno naše cena obsáhne, takže je to poměrně značné množství práce.

2.      Základní cena se tak pohybuje od 8 000 Kč/bm. Zasláním poptávky vám pošleme i odhad vaší kuchyně a jeho celkovou cenu. Můžete si tak hned ujasnit, kolik vynaložíte financí. Díky těmto odhadům se také můžete volně rozhodnout, nebo něco pozměnit. Kuchyně s vysokým leskem se například pohybují kolem 11 000 Kč/bm.

moderní obývací pokoj, velké okno

4/5 - (1 vote)