Komplexní tvorba webových stránek a internetových obchodů

Internet každý den navštíví stovky milionů uživatelů, kteří hledají zábavu, vzdělání, ale i produkty a služby. Internetové prostředí je tak skvělým místem pro podnikání a ročně generuje zisky v řádech miliard dolarů. Ukousnout si z toho velkého koláče přitom mohou všechny firmy a to prodejem svých produktů a služeb. Základem úspěchu je propracovaný web, který nabídne prezentaci produktů, přímý prodej nebo nástroje pro usnadnění každodenního života. My pro Vás takový web připravíme a to díky dlouholetým zkušenostem, které čítají stovky webových stránek a internetových obchodů.

šablona eshopu
 
Kromě samotné tvorby pomůžeme i s marketingem a to SEO optimalizací, správou sociálních sítí a PPC reklamou.
 
Jednoduché ovládání celého prostředí
Produkty, informace i texty se mění a je třeba jednoduchý nástroj, který firmě umožní měnit obrázky, texty i zobrazené informace. Redakční systém, který jsme sami vyvinuli, tyto možnosti nabízí a to v přehledném a jednoduchém prostředí. Ovládání webové stránky zvládne díky němu každý a to bez zdlouhavého vyhledávání. Redakční systém naší společnosti automaticky implementujeme do každého projektu a výsledkem je kvalitní web, který může spravovat kdokoli.

 
Co všechno tedy tvorba www stránek Kralovy Vary nabízí?
 
·         Propracovaný design
·         Strukturované kódování
·         Správu sociálních sítí
·         SEO optimalizaci
·         Registraci domény i hosting
·         Nízké náklady
·         Jednoduché ovládání pomocí redakčního systému
 tvorba webových stránek
Pokud si i tak nejste jistí, navštivte náš web a prohlédněte si předešlé projekty, které jsme realizovali pro naše klienty. Naleznete mezi nimi jak klasické weby, tak i internetové obchody s mnoha stovkami produktů a různými službami.