Jednorázové rukavice pro různé činnosti

Breberky - modern
</div>
<p>
	Přicházíte denně do kontaktu se svými pacienty ve vaší ordinaci, ať už jako praktický lékař nebo třeba zubař? Je místem vašeho zaměstnání výzkumná laboratoř? Nebo pracujete jako tatér v tatarském salónu? Pak je samozřejmé, že musíte dbát maximálních opatření, co se ochrany zdraví vašeho i vašich pacientů a zákazníků týče. A protože velká část bakterií se přenáší dotykem, je potřeba tomu zabránit nejen důslednou hygienou, ale také za pomoci <a href=jednorázových rukavic, které vám poskytnou maximální možnou ochranu a zabrání přenosu infekce a bakterií a také vás ochrání před případným znečištěním nebo průniku nežádoucích nebo dokonce nebezpečných látek do vaší pokožky.

ochrana

Zvolte si vhodný typ podle způsobu používání

Nejen podle vaší profese, ale i podle vašich momentálních potřeb je důležité, abyste si zvolili ten nejvhodnější typ těchto jednorázových rukavic. Samozřejmostí jsou různé nabízené velikosti, a to od nejmenší velikosti XS, až do velikosti XXL v univerzálním provedení jak na levou, tak i na pravou ruku.

tatér

Nabízené druhy:

·         vinylové
·         nitrylové
·         latexové

sushi.jpg

Každý z našich nabízených druhů těchto ochranných prostředků má svá specifika. Vinylové třeba využijete tam, kde se nepracuje s potravinami a kde nebudou moc mechanicky zatěžovány. Latexové oceníte především tam, kde vám nevadí propustnost tohoto materiálu. Nejvíce jsou využívány nejen ve zdravotnictví, ale využijete je také v domácnosti při úklidu. Jsou pohodlné a přizpůsobí se vašim rukám. Jejich nevýhodou ovšem je to, že mohou způsobovat alergické reakce, což může být problém, obzvláště u lidí, kteří mají sklony k alergiím a vyrážkám. Oproti tomu jsou alternativou nitrylové rukavice, které alergické reakce nezpůsobují. Ty jsou také hojně využívány například ve zdravotnictví nebo v laboratořích. 

Jednorázové rukavice pro různé činnosti
Ohodnoťte příspěvek